همه محصولات
-
پدرو سوراس دا سیلوایک تحویل در داخل بسته انجام شده است، کیفیت محصول مورد نظر، یک فرد تماس بسیار خوب در مورد محصول مورد نظر، بهترین نیت -
لیوی ببینیدچراغ هاي خيلي قشنگ، به موقع رسيدند، خدمات عالي توسط فروشنده. -
محمد رضوانخیلی حرفه ای!
تماس با شخص :
George Gao
واتساپ :
+8613912313066
کلید واژه ها [ 8mm led light ] همخوانی داشتن 67 محصولات.
2 پین 8mm SMD LED Strip Connectors Strip To Strip Quick Connector دو پین 8mm SMD LED Strip Connectors اتصال سریع از نوار به نوار
| توضیحات: | کانکتور برای نوار LED SMD 8mm 2 PIN |
|---|---|
| عملکرد: | متصل |
| مواد محصول: | مس + پلاستیک |
6W / M 160LM / W 24v نوار نوار LED با مصرف انرژی بالا CRI> 90 80LED / M LED
| زاویه پرتو: | 120 درجه |
|---|---|
| تضمین: | 5 سال |
| طول عمر: | 50000 ساعت |
نوار انعطاف پذیر 5mm عرض 180 LED / M DC24V SMD2216 180 LED / M نوار LED
| لومن/متر: | 650 ~ 715 |
|---|---|
| مقدار LED: | 180Leds/M |
| دمای کار: | -20 درجه سانتیگراد تا 50 درجه سانتیگراد |
نوار LED درجه حرارت رنگ 10mm DC24V 2700K-6500K COB نوار LED تنظیم پذیر
| دمای رنگ: | 2700K-6500K |
|---|---|
| CRI: | Ra>90 |
| ولتاژ: | DC24V |
13mm IP20 LED خطی نور گوشه ای پروفایل آلومینیوم LED بدون برش
| نام محصول: | پروفایل آلومینیوم LED |
|---|---|
| رنگ: | نقره ای/سفید/مشکی |
| درجه IP: | IP20 |
پروفایل خطی ال ای دی بدون تراش 23 * 16 میلی متر آلومینیوم گپس گچ
| نام محصول: | پروفیل آلومینیومی بدون تریم |
|---|---|
| رنگ: | نقره ای/سفید/مشکی |
| درجه IP: | IP20 |
23*20mm آلومینیوم گیپس گچ بدون تراش پروفایل خطی LED
| نام محصول: | پروفیل آلومینیومی بدون تریم |
|---|---|
| رنگ: | نقره ای/سفید/مشکی |
| درجه IP: | IP20 |
پروفایل آلومینیوم LED 8 * 12mm با پخش کننده PC برای روشنایی کابینت
| نام محصول: | پروفیل آلومینیومی led |
|---|---|
| رنگ: | نقره ای/سفید/مشکی |
| درجه IP: | IP20 |
16*14mm نور دیواری گچ بی سیم بدون برش دیواری خشک LED پروفایل آلومینیومی
| نام محصول: | پروفیل آلومینیومی بدون تریم |
|---|---|
| رنگ: | نقره ای/سفید/مشکی |
| درجه IP: | IP20 |
13x19 پروفایل اکستروژن LED سقف گچ معماری
| نام محصول: | پروفیل آلومینیومی بدون تریم |
|---|---|
| رنگ: | نقره ای/سفید/مشکی |
| درجه IP: | IP20 |


