همه محصولات
-
پدرو سوراس دا سیلوایک تحویل در داخل بسته انجام شده است، کیفیت محصول مورد نظر، یک فرد تماس بسیار خوب در مورد محصول مورد نظر، بهترین نیت -
لیوی ببینیدچراغ هاي خيلي قشنگ، به موقع رسيدند، خدمات عالي توسط فروشنده. -
محمد رضوانخیلی حرفه ای!
تماس با شخص :
George Gao
واتساپ :
+8613912313066
کلید واژه ها [ 8mm led light ] همخوانی داشتن 67 محصولات.
70 * 57mm بالا به پایین غیرمستقیم پروفایل آلومینیوم LED دیواری خشک برای طراحی روشنایی خلیج
| نام محصول: | پروفیل آلومینیومی led |
|---|---|
| رنگ: | نقره ای/سفید/مشکی |
| درجه IP: | IP20 |
COB LED Strip Connector Corners Strip To Strip برای نوار LED 8mm 2PIN COB
| رنگ مسکن: | شفاف |
|---|---|
| نصب آسان: | DIY بدون نیاز به جوشکاری |
| توضیحات: | کانکتور برای نوار LED 8mm 2PIN COB |
8mm عرض 120LEDs/m DC24V تنظیم شده دمای رنگ نوار LED
| اندازه محصول: | 5000*8*1.5mm |
|---|---|
| دمای رنگ: | 2700-6000 هزار |
| ولتاژ: | DC24V |
8mm عرض DC24V SMD2216 نوار انعطاف پذیر LED 9.6W / M 120 LEDs / M چراغ نوار LED
| ضدآب: | IP20/IP65/IP67 |
|---|---|
| عرض PCB: | 8 میلی متر |
| دمای ذخیره سازی: | -40 درجه سانتیگراد ~ 80 درجه سانتیگراد |
2835 60LED / M 8mm لچک دار لامپ نوار LED 24V 7.2W IP65 IP67 IP68 ضد آب
| لومن/متر: | ۵۱۰ تا ۶۶۰ |
|---|---|
| نوع LED: | SMD2835 |
| CCT: | 1900/ 2300/ 2700/ 3000/ 3500/ 4000/ 5000/ 6000 هزار |
2835 Light Source Flexible LED Strip for 24V Voltage Installations
| Lumen: | 2000lm |
|---|---|
| PCB: | 8MM |
| Led Qty: | 160PCS/M |
24 ولت سفید COB لامپ نوار LED 4000K 8mm عرض 480Chips/m Ra>90 لامپ نوار LED
| عرض PCB: | 50 میلی متر |
|---|---|
| دمای رنگ: | 2700k/3000k/4000k/6500k |
| رتبه Ip: | IP20/IP65/IP67 |
2 پین SMD LED Strip Connector های شفاف خانه Strip به سیم های اتصال
| نصب آسان: | DIY بدون نیاز به جوشکاری |
|---|---|
| مواد محصول: | مس + کامپیوتر |
| سنجاق: | 2 پین |
کارایی بالا 130 lm / W COB نوار LED 10w / M 24V نوار LED بدون نقطه
| رتبه Ip: | IP20/IP65/IP67 |
|---|---|
| نام محصول: | نوار LED COB |
| نوع LED: | COB |
2835 DC24V نوار انعطاف پذیر LED 60LEDs / M دمای رنگ را سفارشی کنید
| قدرت: | 7.2 وات بر متر |
|---|---|
| طول عمر: | 50000 ساعت |
| ولتاژ: | DC24V |


