همه محصولات
-
پدرو سوراس دا سیلوایک تحویل در داخل بسته انجام شده است، کیفیت محصول مورد نظر، یک فرد تماس بسیار خوب در مورد محصول مورد نظر، بهترین نیت -
لیوی ببینیدچراغ هاي خيلي قشنگ، به موقع رسيدند، خدمات عالي توسط فروشنده. -
محمد رضوانخیلی حرفه ای!
تماس با شخص :
George Gao
واتساپ :
+8613912313066
کلید واژه ها [ 8mm led light ] همخوانی داشتن 67 محصولات.
6000k 9.6W / M LED Strip Cob CRI>90 480Chips / M LED انعطاف پذیر بدون نقطه
| ولتاژ: | DC24V |
|---|---|
| توان (w): | 9.6 وات بر متر |
| عرض PCB: | 8 میلی متر |
8mm 140LM / W کارایی بالا انعطاف پذیر چراغ نوین نوار LED 4.8w 64LED
| ولتاژ: | DC24V |
|---|---|
| قدرت: | 4.8 وات بر متر |
| عرض PCB: | 8 میلی متر |
2216 نوار انعطاف پذیر LED CRI بالا > 90 8mm 120LEDs 24V نوار انعطاف پذیر
| ولتاژ: | DC24V |
|---|---|
| قدرت: | 9.6 وات بر متر |
| عرض PCB: | 8 میلی متر |
320 چیپس Cob Led Rgb 24V 9.6W Dot Free Cob چراغ نوار ال ای دی
| ولتاژ: | DC24V |
|---|---|
| توان (w): | 9.6 وات بر متر |
| تراشه های LED / متر: | 320 تراشه های LED/M |
8mm 160LM / W کارایی بالا نوار انعطاف پذیر LED Ra90 SMD2835 80LEDs نور نوار LED 6w
| ولتاژ: | DC24V |
|---|---|
| قدرت: | 6 وات / متر |
| عرض PCB: | 8 میلی متر |
160LM/W Ra90 Ultrabright Led Strip نوار LED تجاری نوار LED صنعتی نوار LED
| ولتاژ: | DC24V |
|---|---|
| قدرت: | 9.6 وات بر متر |
| LED Qty/m: | 128Leds/M |
9.6W/M CCT دمای رنگی نوار LED تنظیم پذیر Neon انعطاف پذیر 2835 240LEDs/M
| ولتاژ: | 24 ولت |
|---|---|
| قدرت: | 9.6 وات بر متر |
| رتبه بندی IP: | IP20/IP55/IP65/IP67 |
220v IP65 نوار LED انعطاف پذیر 2835 120leds/M نوار LED ولتاژ بالا
| ولتاژ: | 220 ولت |
|---|---|
| قدرت: | 12 وات / متر |
| رتبه Ip: | IP65/IP67 |
8mm 12W نوار LED با کارایی بالا 160LM / W Ra90 SMD2835 نوار LED 160LED
| ولتاژ: | DC24V |
|---|---|
| قدرت: | 12 وات / متر |
| عرض PCB: | 8 میلی متر |
8mm عرض یخ آبی COB نوار LED DC24V Dot Free 10W / m نوار LED بدون نقطه
| نام محصول: | نوار LED COB |
|---|---|
| عرض PCB: | 8 میلی متر |
| قدرت: | 10W/M |


