همه محصولات
-
پدرو سوراس دا سیلوایک تحویل در داخل بسته انجام شده است، کیفیت محصول مورد نظر، یک فرد تماس بسیار خوب در مورد محصول مورد نظر، بهترین نیت -
لیوی ببینیدچراغ هاي خيلي قشنگ، به موقع رسيدند، خدمات عالي توسط فروشنده. -
محمد رضوانخیلی حرفه ای!
تماس با شخص :
George Gao
واتساپ :
+8613912313066
کلید واژه ها [ 8mm led light ] همخوانی داشتن 67 محصولات.
DC24V COB LED Strip Light COB LED Strip Lights 8mm عرض رنگ زرد رنگ LED Strip
| اندازه محصول: | W 8mm H 1.6mm L 5,000mm |
|---|---|
| رنگ: | نارنجی |
| مقدار LED: | 480 تراشه/متر |
160LM / W نوار LED با کارایی بالا DC24V 80Leds / M 8mm عرض 24v چراغ های نوار LED
| خدمات دیگر: | OEM و ODM، ارتباطات یک به یک |
|---|---|
| دمای رنگ: | 2700/3000/3500/4000/6000 هزار |
| درجه IP: | IP20/IP55/IP65/IP67/IP68 |
نوار LED DC24V رایگان 8mm عرض 528 LEDs / m 10W / m نوار LED COB
| رتبه Ip: | IP20/IP65 |
|---|---|
| عرض PCB: | 8 میلی متر |
| دمای کار: | -20 درجه سانتیگراد تا 50 درجه سانتیگراد |
DC24V نوار انعطاف پذیر LED 8mm PCB عرض 60 LEDs / M نوار انعطاف پذیر روشنایی LED در فضای باز
| عرض PCB: | 8 میلی متر |
|---|---|
| قدرت: | 7.2 وات بر متر |
| رنگ LED: | 1900/ 2300/ 2700/ 3000/ 3500/ 4000/ 5000/ 6000 هزار |
98 ال ای دی/M پهنای 8 میلی متر نوار انعطاف پذیر ال ای دی RA>90 SMD2835 نوار نور نوار ال ای دی
| نام محصول: | نوار LED انعطاف پذیر |
|---|---|
| قدرت: | 10.1 w/m |
| CRI: | Ra>90 |
160lm / W 8mm 128LEDs / M نوار LED با کارایی بالا 2835 CRI> 90 DC24V نوار LED
| اندازه محصول: | 5000*8*1.5mm |
|---|---|
| ولتاژ: | DC24V |
| LM/W: | 146~160lm/w |
Custom Service Led Tape Light CRI Ra 90 CRI 80 / CRI 95 Optional for Lighting Solutions
| CRI(Ra): | >90(CRI >80 / CRI >95 Optional) |
|---|---|
| Wattage: | 14W/M |
| Custom Service: | NO |
2535 8.33mm کوتاه برش LED نوار نور 9.6W / M DC24V 120LEDs / M نوار LED انعطاف پذیر
| مقدار LED: | 120Leds/M |
|---|---|
| دمای کار: | -20 درجه سانتیگراد تا 50 درجه سانتیگراد |
| واحد برش: | 1 LED / 8.33 میلی متر |
2000lm Lumen Flexible LED Strip 14W/M Wattage for Customizable and Commercial Applications
| IP Rating: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
|---|---|
| Cuttable: | 6.25mm/unit |
| Lumen: | 2000lm |
14W/M Flexible LED Strip Custom Service and IP Rating of IP20/IP65/IP67/IP68 for Your Customer Requirements
| PCB: | 8MM |
|---|---|
| Light Source: | LED/2835 |
| Voltage: | 24V |


