همه محصولات
-
پدرو سوراس دا سیلوایک تحویل در داخل بسته انجام شده است، کیفیت محصول مورد نظر، یک فرد تماس بسیار خوب در مورد محصول مورد نظر، بهترین نیت -
لیوی ببینیدچراغ هاي خيلي قشنگ، به موقع رسيدند، خدمات عالي توسط فروشنده. -
محمد رضوانخیلی حرفه ای!
تماس با شخص :
George Gao
واتساپ :
+8613912313066
کلید واژه ها [ 8mm led light ] همخوانی داشتن 67 محصولات.
IP20/IP65/IP67/IP68 Rated LED Flex Ribbon Cuttable Design of 6.25mm/unit for Versatile and Customizable Lighting
| CRI(Ra): | >90(CRI >80 / CRI >95 Optional) |
|---|---|
| PCB: | 8MM |
| Lumen: | 2000lm |
کیفیت بالا SMD2835 120 ال ای دی نوار انعطاف پذیر ال ای دی 8mm 24V RA90 چراغ نوار LED
| ولتاژ: | DC 24 ولت |
|---|---|
| قدرت: | 14.4 وات بر متر |
| عرض PCB (میلی متر): | 8 میلی متر |
چراغ 8 میلی متری بدون برش 12 ولت 24 ولت 528 تراشه 10 ولت چراغ های نوار لچکدار LED
| ولتاژ: | DC12V |
|---|---|
| توان (w): | 10 وات بر متر |
| تراشه های LED / متر: | 528 تراشه LED/M |
8mm SMD2835 چراغ های نوار LED 98Leds / M چراغ های نوار LED انعطاف پذیر
| ولتاژ: | DC24V |
|---|---|
| توان (w): | 10.1 وات بر متر |
| عرض PCB: | 8 میلی متر |
48 ولت لامپ لچک دار 20 متری بلند سفید لچک دار لامپ لامپ لامپ ضد آب
| ولتاژ: | DC48V |
|---|---|
| قدرت: | 9.6 وات بر متر |
| عرض PCB (میلی متر): | 8 میلی متر / 10 میلی متر |
چراغ های نوار لچک دار LED کوتاه 1 LED در هر برش 8mm 24V SMD2835 LED Cuttable Strip
| ولتاژ: | ۲۴ ولت |
|---|---|
| قدرت: | 9.6 وات بر متر |
| رتبه Ip: | IP20/IP65/IP67 |
3 پین 10mm شفاف SMD LED Strip Connectors PCB به سیم اتصال سریع
| بسته بندی: | کیسه پلی اتیلن + کارتن |
|---|---|
| عرض نوار: | 10 میلی متر |
| سنجاق: | 3 پین |
SMD 2835 60 Leds/M 3000K نوار لچکدار LED 8mm عرض Ra90 ضد آب نور نوار LED
| ولتاژ: | DC24V |
|---|---|
| قدرت: | 7.2 وات بر متر |
| عرض PCB: | 8 میلی متر |
2835 2LED/Cut Short Unit Mini Cut Cutable 24V لامپ های نوار لوله ای LED
| ولتاژ: | ۲۴ ولت |
|---|---|
| قدرت: | 9.6 وات بر متر |
| رتبه Ip: | IP20/IP55/IP65/IP67 |
پروفایل آلومینیومی 8 میلی متر LED
| نام محصول: | پروفایل آلومینیوم LED |
|---|---|
| اندازه محصول: | Lx12.8x9mm |
| طول ایستاده: | 2.5 متر (پشتیبانی سفارشی) |


