همه محصولات
-
پدرو سوراس دا سیلوایک تحویل در داخل بسته انجام شده است، کیفیت محصول مورد نظر، یک فرد تماس بسیار خوب در مورد محصول مورد نظر، بهترین نیت -
لیوی ببینیدچراغ هاي خيلي قشنگ، به موقع رسيدند، خدمات عالي توسط فروشنده. -
محمد رضوانخیلی حرفه ای!
تماس با شخص :
George Gao
واتساپ :
+8613912313066
کلید واژه ها [ 8mm cob led strip ] همخوانی داشتن 15 محصولات.
DC24V COB LED Strip Light COB LED Strip Lights 8mm عرض رنگ زرد رنگ LED Strip
| اندازه محصول: | W 8mm H 1.6mm L 5,000mm |
|---|---|
| رنگ: | نارنجی |
| مقدار LED: | 480 تراشه/متر |
10mm CCT COB LED Strip Light 640Chips/M لامپ LED قابل تنظیم سفید قابل تنظیم
| ولتاژ: | DC24V |
|---|---|
| قدرت: | 12 وات / متر |
| عرض PCB (میلی متر): | 8 میلی متر |
8mm عرض یخ آبی COB نوار LED DC24V Dot Free 10W / m نوار LED بدون نقطه
| نام محصول: | نوار LED COB |
|---|---|
| عرض PCB: | 8 میلی متر |
| قدرت: | 10W/M |
COB LED Strip Connector Corners Strip To Strip برای نوار LED 8mm 2PIN COB
| رنگ مسکن: | شفاف |
|---|---|
| نصب آسان: | DIY بدون نیاز به جوشکاری |
| توضیحات: | کانکتور برای نوار LED 8mm 2PIN COB |
کارایی بالا 130 lm / W COB نوار LED 10w / M 24V نوار LED بدون نقطه
| رتبه Ip: | IP20/IP65/IP67 |
|---|---|
| نام محصول: | نوار LED COB |
| نوع LED: | COB |
CRI90 24VDC COB نوار LED 2700K - 6000K CCT تنظیم 608 تراشه / M نوار LED 8mm
| ولتاژ: | ۲۴ ولت |
|---|---|
| قدرت: | 12 وات / متر |
| رتبه Ip: | IP20/IP55/IP65/IP67 |
24 ولت سفید COB لامپ نوار LED 4000K 8mm عرض 480Chips/m Ra>90 لامپ نوار LED
| عرض PCB: | 50 میلی متر |
|---|---|
| دمای رنگ: | 2700k/3000k/4000k/6500k |
| رتبه Ip: | IP20/IP65/IP67 |
جابه جایی آزاد 2 پین LED Strip Connector با رنگ شفاف شفاف
| عرض نوار: | 8 میلی متر |
|---|---|
| توضیحات: | کانکتور برای نوار نور 8mm COB |
| سنجاق: | 2 پین |
2 پین SMD LED Strip Connector های شفاف خانه Strip به سیم های اتصال
| نصب آسان: | DIY بدون نیاز به جوشکاری |
|---|---|
| مواد محصول: | مس + کامپیوتر |
| سنجاق: | 2 پین |
320 چیپس Cob Led Rgb 24V 9.6W Dot Free Cob چراغ نوار ال ای دی
| ولتاژ: | DC24V |
|---|---|
| توان (w): | 9.6 وات بر متر |
| تراشه های LED / متر: | 320 تراشه های LED/M |


