همه محصولات
-
پدرو سوراس دا سیلوایک تحویل در داخل بسته انجام شده است، کیفیت محصول مورد نظر، یک فرد تماس بسیار خوب در مورد محصول مورد نظر، بهترین نیت -
لیوی ببینیدچراغ هاي خيلي قشنگ، به موقع رسيدند، خدمات عالي توسط فروشنده. -
محمد رضوانخیلی حرفه ای!
تماس با شخص :
George Gao
واتساپ :
+8613912313066
کلید واژه ها [ 8mm cob led strip ] همخوانی داشتن 15 محصولات.
نوار LED DC24V رایگان 8mm عرض 528 LEDs / m 10W / m نوار LED COB
| رتبه Ip: | IP20/IP65 |
|---|---|
| عرض PCB: | 8 میلی متر |
| دمای کار: | -20 درجه سانتیگراد تا 50 درجه سانتیگراد |
چراغ 8 میلی متری بدون برش 12 ولت 24 ولت 528 تراشه 10 ولت چراغ های نوار لچکدار LED
| ولتاژ: | DC12V |
|---|---|
| توان (w): | 10 وات بر متر |
| تراشه های LED / متر: | 528 تراشه LED/M |
6000k 9.6W / M LED Strip Cob CRI>90 480Chips / M LED انعطاف پذیر بدون نقطه
| ولتاژ: | DC24V |
|---|---|
| توان (w): | 9.6 وات بر متر |
| عرض PCB: | 8 میلی متر |
نوار LED درجه حرارت رنگ 10mm DC24V 2700K-6500K COB نوار LED تنظیم پذیر
| دمای رنگ: | 2700K-6500K |
|---|---|
| CRI: | Ra>90 |
| ولتاژ: | DC24V |
IP20 L شکل کنتاکتورهای گوشه ای شفاف شفاف برای اتصالات کارآمد و پایدار
| رتبه Ip: | IP20 |
|---|---|
| مقدار تولیدی: | 100PCS |
| نام محصول: | کانکتور نوار LED COB |


