همه محصولات
-
پدرو سوراس دا سیلوایک تحویل در داخل بسته انجام شده است، کیفیت محصول مورد نظر، یک فرد تماس بسیار خوب در مورد محصول مورد نظر، بهترین نیت -
لیوی ببینیدچراغ هاي خيلي قشنگ، به موقع رسيدند، خدمات عالي توسط فروشنده. -
محمد رضوانخیلی حرفه ای!
تماس با شخص :
George Gao
واتساپ :
+8613912313066
کلید واژه ها [ smd led strip connector ] همخوانی داشتن 26 محصولات.
3 پین 10mm شفاف SMD LED Strip Connectors PCB به سیم اتصال سریع
| بسته بندی: | کیسه پلی اتیلن + کارتن |
|---|---|
| عرض نوار: | 10 میلی متر |
| سنجاق: | 3 پین |
2 پین 8mm SMD LED Strip Connectors Strip To Strip Quick Connector دو پین 8mm SMD LED Strip Connectors اتصال سریع از نوار به نوار
| توضیحات: | کانکتور برای نوار LED SMD 8mm 2 PIN |
|---|---|
| عملکرد: | متصل |
| مواد محصول: | مس + پلاستیک |
2 پین SMD LED Strip Connector های شفاف خانه Strip به سیم های اتصال
| نصب آسان: | DIY بدون نیاز به جوشکاری |
|---|---|
| مواد محصول: | مس + کامپیوتر |
| سنجاق: | 2 پین |
3 PIN 10mm PCB به PCB SMD اتصال نوار LED بدون سولدر شفاف
| بسته بندی: | کیسه پلی اتیلن + کارتن |
|---|---|
| مواد: | آلیاژ مس+پلاستیک |
| رنگ مسکن: | شفاف شفاف |
5 پین RGBW LED Strip Connector Strip To Wire Free Solder Quick Connection 5 پین RGBW LED Strip Connector Strip To Wire بدون سیم و بدون سیم و بدون سیم
| سنجاق: | 5 پین |
|---|---|
| مقدار تولیدی: | 100PCS |
| رنگ مسکن: | شفاف |
160LM/W Ra90 Ultrabright Led Strip نوار LED تجاری نوار LED صنعتی نوار LED
| ولتاژ: | DC24V |
|---|---|
| قدرت: | 9.6 وات بر متر |
| LED Qty/m: | 128Leds/M |
نوار LED 8mm RGB SMD3838 120 LED/M 17.3W نوار LED تغییر رنگ 5m
| ولتاژ: | DC24V |
|---|---|
| قدرت: | 12.2 وات بر متر |
| LED Qty/m: | 120Leds/M |
قطعات بی نقطه رنگارنگ Cob Rgb Rgbw استریپ LED قابل آدرس 784Chips / M 24V 12mm
| ولتاژ: | ۲۴ ولت |
|---|---|
| قدرت: | 19.2 وات بر متر |
| رتبه Ip: | IP20/IP55/IP65/IP67 |
SMD 2835 CCT لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ 8mm 24V دو لامپ لامپ LED سفید
| ولتاژ: | DC24V |
|---|---|
| قدرت: | 14.4 وات بر متر |
| عرض PCB (میلی متر): | 8 میلی متر |
4.5mm Slim COB LED Strip 528 Chips 4W بدون نقطه LED رسی روشن
| ولتاژ: | DC12V |
|---|---|
| توان (w): | 4 وات / متر |
| تراشه های LED / متر: | 528 تراشه LED/M |


