همه محصولات
-
پدرو سوراس دا سیلوایک تحویل در داخل بسته انجام شده است، کیفیت محصول مورد نظر، یک فرد تماس بسیار خوب در مورد محصول مورد نظر، بهترین نیت -
لیوی ببینیدچراغ هاي خيلي قشنگ، به موقع رسيدند، خدمات عالي توسط فروشنده. -
محمد رضوانخیلی حرفه ای!
تماس با شخص :
George Gao
واتساپ :
+8613912313066
کلید واژه ها [ silicone neon strip 24v ] همخوانی داشتن 37 محصولات.
12*20mm IP67 نوار نئون سیلیکونی 24V 5M Side Bend LED Neon Flex
| نام محصول: | نوار نیون سیلیکونی |
|---|---|
| اندازه محصول: | 12(W)*20(H)*5000(L)mm |
| قدرت: | 9.6 وات بر متر |
نوار نئون سیلیکونی 12*25 میلی متر 24 ولت IP67 IP68 Ra90 لامومو LED Neon Flex
| ولتاژ: | ۲۴ ولت |
|---|---|
| قدرت: | 9.6w/m(white light) ; 9.6w/m (نور سفید)؛ 19.2w/m(CCT RGBW);14.4w/m(RGB); 19. |
| رتبه Ip: | IP67 / IP68 |
Φ 18mm سیلیکون نوار نئون 24V CRI90 9.6W/M 360° انعطاف پذیر نور نئون گرد
| ولتاژ: | DC24V |
|---|---|
| رتبه Ip: | IP67 |
| اندازه محصول (میلی متر)): | 18 (φ) * 5000 (L) |
نوار نئون سیلیکونی 6 میلی متری 24 ولت RA 90 خم شدن جانبی نوار انعطاف پذیر LED نوار نئون
| ولتاژ: | ۲۴ ولت |
|---|---|
| رتبه Ip: | IP67 |
| قدرت: | 9.6 وات (نور سفید)؛ 16.2 وات (CCT)؛ 12.2 وات (RGB) |
16*16mm Side Emitting IP67 Waterproof سیلیکون نیون استریپ Light 24V LED Neon Flex
| ولتاژ: | ۲۴ ولت |
|---|---|
| قدرت: | 9.6W(White Light); 9.6W (نور سفید)؛ 19.2W(CCT); 19.2W (CCT)؛ 14.4W(RG |
| رتبه Ip: | IP67 |
10*10mm Ra90 نوار نیون سیلیکونی IP67 ضد آب بالا تابش LED نوار فلکس
| نام محصول: | نوار نیون سیلیکونی |
|---|---|
| ولتاژ: | ۲۴ ولت |
| رتبه Ip: | IP67 |
12*12mm بالا تابش IP67 سیلیکون نوار نئون DC24V LED نور نئون
| نام محصول: | نوار نیون سیلیکونی |
|---|---|
| اندازه محصول: | 12 ((W) * 12 ((H) * 5000 ((L) |
| CCT: | 2300K/2700K/3000K/4000K/5000K/6000K |
6 * 15mm LED سیلیکون نوار نئون نور انعطاف پذیر شکل خمیده IP65 IP67 انعطاف پذیر
| قدرت: | 9.6 W/M |
|---|---|
| منبع نور: | LED |
| رتبه Ip: | IP67 |
16*16 میلی متری نوار نیون سیلیکونی Ip67 Ip68 12w/M Top Bend 24v نوار نون
| ولتاژ: | ۲۴ ولت |
|---|---|
| قدرت: | 12 وات / متر |
| اندازه محصول (میلی متر)): | 16(W)*16(H)*5000(L) |
12*20mm سیلیکون نوار نئون انعطاف بخش خم شدن طرف 24v IP67 LED نوار ضد آب
| ولتاژ: | DC24V |
|---|---|
| توان (W/M): | 9.6W ; 9.6 وات؛ 19.2W ; 19.2 وات؛ 14.4W; 14.4 وات؛ 19.2 |
| اندازه قابل برش: | 50mm ; 50 میلی متر؛ 100mm 100 میلی متر |


