همه محصولات
-
پدرو سوراس دا سیلوایک تحویل در داخل بسته انجام شده است، کیفیت محصول مورد نظر، یک فرد تماس بسیار خوب در مورد محصول مورد نظر، بهترین نیت -
لیوی ببینیدچراغ هاي خيلي قشنگ، به موقع رسيدند، خدمات عالي توسط فروشنده. -
محمد رضوانخیلی حرفه ای!
تماس با شخص :
George Gao
واتساپ :
+8613912313066
کلید واژه ها [ dream color led strip ] همخوانی داشتن 5 محصولات.
نوار LED دیجیتال RGB DMX512 60LEDs / M 12mm 14.4W / M 5050 نوار LED رنگی رویایی
| ولتاژ: | DC24V |
|---|---|
| توان واقعی (w/m): | 14.4 وات بر متر |
| مقدار LED: | 60 LED/M |
DMX512 کنترل نوار LED رنگ خواب 24 ولت قابل برنامه ریزی 5050 RGB نوار LED
| Voltage: | DC24V |
|---|---|
| توان واقعی (w/m): | 19.2 وات بر متر |
| عرض PCB: | 12 میلی متر |
چراغ های نوار ال ای دی DMX RGB دیجیتال قابل آدرس DC24V SMD5050 نوار ال ای دی قابل برنامه ریزی
| نام محصول: | نوار LED RGB دیجیتال |
|---|---|
| ولتاژ: | ۲۴ ولت |
| اندازه محصول: | 12 میلی متر W H 2.1 میلی متر L 5,000 میلی متر |
نوار LED SPI COB 13w / M نوار LED دیجیتال RGBIC با عرض PCB 12mm
| نام محصول: | نوار LED COB |
|---|---|
| عرض PCB: | 12 میلی متر |
| رتبه Ip: | IP20/IP65 |
14 کلید کنترل کننده نوار مینی LED Rf کنترل کننده LED بی سیم برای LED
| ولتاژ ورودی: | DC5-24V |
|---|---|
| حداکثر تعداد پیکسل های کنترلی: | 2048 |
| پشتیبانی از آی سی: | WS2811، WS2812B |
1


