همه محصولات
-
پدرو سوراس دا سیلوایک تحویل در داخل بسته انجام شده است، کیفیت محصول مورد نظر، یک فرد تماس بسیار خوب در مورد محصول مورد نظر، بهترین نیت -
لیوی ببینیدچراغ هاي خيلي قشنگ، به موقع رسيدند، خدمات عالي توسط فروشنده. -
محمد رضوانخیلی حرفه ای!
تماس با شخص :
George Gao
واتساپ :
+8613912313066
کلید واژه ها [ custom led strip bedroom lighting ] همخوانی داشتن 9 محصولات.
تخصيص باتري نوار ال اي دي سفارشي با چراغ پوشاک سوئيچ مغناطيسي
| ولتاژ: | 24 ولت |
|---|---|
| رتبه بندی IP: | IP20 |
| توان (W/M): | 4.8 |
2835 DC24V نوار انعطاف پذیر LED 60LEDs / M دمای رنگ را سفارشی کنید
| قدرت: | 7.2 وات بر متر |
|---|---|
| طول عمر: | 50000 ساعت |
| ولتاژ: | DC24V |
160lm / W DC24V نور نوار LED با کارایی بالا 128LEDs / M نور نوار LED رنگ سفید
| دمای رنگ: | 2700/3000/3500/4000/6000 هزار |
|---|---|
| تضمین: | 5 سال |
| زاویه پرتو: | 120 درجه |
160lm / W 8mm 128LEDs / M نوار LED با کارایی بالا 2835 CRI> 90 DC24V نوار LED
| اندازه محصول: | 5000*8*1.5mm |
|---|---|
| ولتاژ: | DC24V |
| LM/W: | 146~160lm/w |
2535 8.33mm کوتاه برش LED نوار نور 9.6W / M DC24V 120LEDs / M نوار LED انعطاف پذیر
| مقدار LED: | 120Leds/M |
|---|---|
| دمای کار: | -20 درجه سانتیگراد تا 50 درجه سانتیگراد |
| واحد برش: | 1 LED / 8.33 میلی متر |
نوار LED SPI COB 13w / M نوار LED دیجیتال RGBIC با عرض PCB 12mm
| نام محصول: | نوار LED COB |
|---|---|
| عرض PCB: | 12 میلی متر |
| رتبه Ip: | IP20/IP65 |
160LM / W نوار LED با کارایی بالا DC24V 80Leds / M 8mm عرض 24v چراغ های نوار LED
| خدمات دیگر: | OEM و ODM، ارتباطات یک به یک |
|---|---|
| دمای رنگ: | 2700/3000/3500/4000/6000 هزار |
| درجه IP: | IP20/IP55/IP65/IP67/IP68 |
نوار انعطاف پذیر 5mm عرض 180 LED / M DC24V SMD2216 180 LED / M نوار LED
| لومن/متر: | 650 ~ 715 |
|---|---|
| مقدار LED: | 180Leds/M |
| دمای کار: | -20 درجه سانتیگراد تا 50 درجه سانتیگراد |
1


