همه محصولات
-
پدرو سوراس دا سیلوایک تحویل در داخل بسته انجام شده است، کیفیت محصول مورد نظر، یک فرد تماس بسیار خوب در مورد محصول مورد نظر، بهترین نیت -
لیوی ببینیدچراغ هاي خيلي قشنگ، به موقع رسيدند، خدمات عالي توسط فروشنده. -
محمد رضوانخیلی حرفه ای!
تماس با شخص :
George Gao
واتساپ :
+8613912313066
کلید واژه ها [ 12v led power supply ] همخوانی داشتن 20 محصولات.
12 ولت 24 ولت 35 ولت سوئیچ منبع برق LED برای چراغ نوار LED IP20 درایور LED داخلی
| نام تولید: | منبع تغذیه LED |
|---|---|
| اندازه (میلی متر): | 99 (L) * 82 ((W) * 30 ((H) |
| ولتاژ ورودی: | 85~264Vac |
راننده ال ای دی 12 ولت 24 ولت 75 ولت AC به DC ولتاژ ثابت منبع برق ال ای دی برای چراغ نوار LED داخلی
| نام محصول: | منبع تغذیه LED |
|---|---|
| اندازه محصول: | 99(L)*97(W)*30(H) |
| ولتاژ ورودی: | 85~264Vac |
12 ولت 24 ولت 50 ولت سوئیچ منبع برق LED برای چراغ نوار LED IP20 درایور LED داخلی
| نام تولید: | منبع تغذیه LED |
|---|---|
| اندازه (میلی متر): | 99 (L) * 82 ((W) * 30 ((H) |
| ولتاژ ورودی: | 85~264Vac |
150W منبع برق سوئیچ برای چراغ نوار LED 12V 24V ترانسفورماتور LED
| نام محصول: | منبع تغذیه LED |
|---|---|
| اندازه (میلی متر): | 159 (L) * 97 (W) * 30 (H) |
| تضمین: | سه سال |
100W LED Strip Light AC به DC12V 24V Adapter راننده برق سوئیچ
| نام محصول: | منبع تغذیه LED |
|---|---|
| اندازه محصول: | 129(L)*97(W)*30(H) |
| ولتاژ ورودی: | 85~264Vac |
3 دکمه کنترل کننده نوار LED کوچک بی سیم Rgb برای WS2811 WS2812 DC5 تا 12V
| قدرت: | باتری 27A/12V |
|---|---|
| بعد، ابعاد، اندازه: | 85 × 85 × 12 میلی متر |
| سازگار: | سری SMDD2835 |
Versatile Free-cut Solar Strip with Adjustable Color Temperature of 2700-6500k and DC 12V/24V Input Voltage
| Control Method: | Remote Control |
|---|---|
| Battery Type: | Lithium-ion |
| Charging Time: | 6-8 Hours |
Transform Your Garden into a Beautiful Paradise with Garden Solar Strip DC 12V/24V Input Voltage and 6-8 Hour Charging Time
| Input Voltage(V): | DC 12V/24V |
|---|---|
| Control Method: | Remote Control |
| Waterproof Rating: | IP67 |
Silicone Material Solar LED Strip with 6-8 Hours Charging Time and Energy-Saving Remote Control Method
| Battery Capacity: | Customizable |
|---|---|
| Control Method: | Remote Control |
| Warranty: | 5 Year |
LED Wall Washer Strip with SMD 3030 40 LEDs/m and Top-notch Color Rendering Index 80
| مقدار LED: | 40 LED/m |
|---|---|
| مواد محصول: | TPU |
| ولتاژ ورودی: | DC 12V/24V |


