همه محصولات
-
پدرو سوراس دا سیلوایک تحویل در داخل بسته انجام شده است، کیفیت محصول مورد نظر، یک فرد تماس بسیار خوب در مورد محصول مورد نظر، بهترین نیت -
لیوی ببینیدچراغ هاي خيلي قشنگ، به موقع رسيدند، خدمات عالي توسط فروشنده. -
محمد رضوانخیلی حرفه ای!
تماس با شخص :
George Gao
واتساپ :
+8613912313066
کلید واژه ها [ 10mm rgbw led strip lights ] همخوانی داشتن 4 محصولات.
10mm 5m rGB چراغ های نوار LED 24V 60LEDs / M 14.4W نوار LED تغییر رنگ
| ولتاژ: | DC24V |
|---|---|
| قدرت: | 14.4 وات بر متر |
| عرض PCB: | 10 میلی متر |
SPI Digital SMD 5050 RGB LED Strip DC24V 14.4W 10mm RGBIC LED Strip Light ها
| ولتاژ: | DC24V |
|---|---|
| قدرت: | 14.4 وات بر متر |
| عرض PCB: | 10 میلی متر |
10*20mm Side View سیلیکون نوار نئون در فضای باز تزئینی IP67 چراغ های نئون LED
| ولتاژ: | DC24V |
|---|---|
| رتبه Ip: | IP67 |
| توان (W/M): | 9.6W(White Light); 9.6W (نور سفید)؛ 19.2W(CCT) ; 19.2W (CCT) ; 16W(RG |
10*10mm سیلیکون نوار نئون مربع 3 طرف روشنایی انتشار Ra90 IP67 ضد آب نوار نور نئون
| ولتاژ: | 12 ولت |
|---|---|
| قدرت: | 14.4W/M |
| رتبه Ip: | IP65 |
1


