همه محصولات
-
پدرو سوراس دا سیلوایک تحویل در داخل بسته انجام شده است، کیفیت محصول مورد نظر، یک فرد تماس بسیار خوب در مورد محصول مورد نظر، بهترین نیت -
لیوی ببینیدچراغ هاي خيلي قشنگ، به موقع رسيدند، خدمات عالي توسط فروشنده. -
محمد رضوانخیلی حرفه ای!
تماس با شخص :
George Gao
واتساپ :
+8613912313066
کلید واژه ها [ rgb cct led light strips ] همخوانی داشتن 40 محصولات.
کیفیت بالا 12mm DC24V 288LEDs / m 5 رنگ RGB + 2700K-6000K چراغ نوار LED
| ولتاژ: | DC24V |
|---|---|
| توان واقعی (w/m): | 19.2 وات بر متر |
| عرض PCB: | 12 میلی متر |
12mm RGB CCT COB LED Strip DC 24V RGB LED Strip Dot Free RGBWW نوار روشنایی
| دمای رنگ: | RGB+CCT |
|---|---|
| بسته بندی: | 5 متر / رول |
| نام محصول: | نوار LED RGB |
12mm RGB LED Strip SMD 5050 RGB CCT قابل تنظیم LED Strip Light Multi Color
| ولتاژ: | ۲۴ ولت |
|---|---|
| قدرت: | 19.2 وات بر متر |
| رتبه Ip: | IP20/IP55/IP65/IP67 |
6*15mm 270° پیچیدگی جانبی نوار نئون انعطاف پذیر LED IP67 24V چراغ های سیلیکونی LED
| رتبه Ip: | IP67 |
|---|---|
| اندازه محصول: | 6 ((W) * 15 ((H) * 5000 ((L) mm |
| قدرت: | 9.6 وات بر متر |
نوار نور سیلیکونی LED 30 میلی متری با CCT 2300K / 2700K / 3000K / 4000K / 6500K
| تضمین: | سه سال |
|---|---|
| ولتاژ: | ۲۴ ولت |
| CCT: | 2300K / 2700K / 3000K / 4000K / 6500K |
RGB COB LED Strip 768chip/M 10mm 14W/M چراغ های نوار LED بدون نقطه
| ولتاژ: | DC24V |
|---|---|
| قدرت: | 14 وات بر متر |
| اندازه محصول (میلی متر)): | 5000*10*2.7 میلی متر |
6mm عرض DC24V نوار نازک LED 168 LEDs / M نوار های نور انعطاف پذیر LED
| ولتاژ: | DC24V |
|---|---|
| CCT: | 1900/2300/2700/3000/3500/4000/5000/6000k |
| عرض PCB: | 6 میلی متر |
صفحه روشنایی انعطاف پذیر LED 2700K-6500K CCT LED Strip 24v Backlight Lighting
| نام محصول: | نوار ال ای دی قابل تنظیم دمای رنگ |
|---|---|
| مقدار LED: | ۴۰۰ لایت LED/PCS |
| قدرت: | 50 وات/قطعه |
لوله نئون 13*13 میلی متر سه طرفی IP67 ضد آب LED سیلیکون
| ولتاژ: | DC24V |
|---|---|
| قدرت: | 9.6w/m(white light) ; 9.6w/m (نور سفید)؛ 16.2w/m(CCT); 16.2w/m (CCT)؛ |
| رتبه Ip: | IP67 |
10mm 3 PIN COB LED Strip Connectors CCT LED Strip PCB به اتصال دهنده های PCB
| نصب آسان: | DIY بدون نیاز به جوشکاری |
|---|---|
| رنگ مسکن: | شفاف |
| عملکرد: | متصل |


