همه محصولات
-
پدرو سوراس دا سیلوایک تحویل در داخل بسته انجام شده است، کیفیت محصول مورد نظر، یک فرد تماس بسیار خوب در مورد محصول مورد نظر، بهترین نیت -
لیوی ببینیدچراغ هاي خيلي قشنگ، به موقع رسيدند، خدمات عالي توسط فروشنده. -
محمد رضوانخیلی حرفه ای!
تماس با شخص :
George Gao
واتساپ :
+8613912313066
کلید واژه ها [ rgb cct led light strips ] همخوانی داشتن 40 محصولات.
D25mm نوری نوین LED 360 درجه نوری نوین سیلیکون
| ولتاژ: | ۲۴ ولت |
|---|---|
| رتبه Ip: | IP67 |
| توان (W/M): | 9.6 وات (نور سفید)؛ 19.2 وات (CCT) |
8mm عرض 120LEDs/m DC24V تنظیم شده دمای رنگ نوار LED
| اندازه محصول: | 5000*8*1.5mm |
|---|---|
| دمای رنگ: | 2700-6000 هزار |
| ولتاژ: | DC24V |
2835 60LED / M 8mm لچک دار لامپ نوار LED 24V 7.2W IP65 IP67 IP68 ضد آب
| لومن/متر: | ۵۱۰ تا ۶۶۰ |
|---|---|
| نوع LED: | SMD2835 |
| CCT: | 1900/ 2300/ 2700/ 3000/ 3500/ 4000/ 5000/ 6000 هزار |
10*10mm Ra90 نوار نیون سیلیکونی IP67 ضد آب بالا تابش LED نوار فلکس
| نام محصول: | نوار نیون سیلیکونی |
|---|---|
| ولتاژ: | ۲۴ ولت |
| رتبه Ip: | IP67 |
6mm سیلیکون نوار نئون ساختار آکورد باریک iP67 روشنایی تزئینی در فضای باز
| ولتاژ: | DC24V |
|---|---|
| رتبه Ip: | IP67 |
| اندازه محصول (میلی متر)): | 06(W)*13(H)*5000(L) |
20*20mm Side Emitting IP67 سیلیکون نیون نوار نور Ra90 ضد آب روشنایی بیرونی
| ولتاژ: | ۲۴ ولت |
|---|---|
| قدرت: | 9.6W ; 9.6 وات؛ 19.2W ; 19.2 وات؛ 14.4W; 14.4 وات؛ 19.2 |
| رتبه Ip: | IP67 |
نوار نئون سیلیکونی 12*25 میلی متر 24 ولت IP67 IP68 Ra90 لامومو LED Neon Flex
| ولتاژ: | ۲۴ ولت |
|---|---|
| قدرت: | 9.6w/m(white light) ; 9.6w/m (نور سفید)؛ 19.2w/m(CCT RGBW);14.4w/m(RGB); 19. |
| رتبه Ip: | IP67 / IP68 |
16 * 16mm Top Bend انعطاف پذیر سیلیکون LED Strip راه حل روشنایی داخلی و خارجی
| نام محصول: | نوار نیون سیلیکونی |
|---|---|
| جهت خم شدن: | خم بالا |
| اندازه محصول: | 16 ((W) * 16 ((H) * 5000 ((L) mm |
320 چیپس Cob Led Rgb 24V 9.6W Dot Free Cob چراغ نوار ال ای دی
| ولتاژ: | DC24V |
|---|---|
| توان (w): | 9.6 وات بر متر |
| تراشه های LED / متر: | 320 تراشه های LED/M |
اتصال دهنده بدون جوش 3 PIN برای اتصال دهنده های جوشکاری لچکدار LED Strip PCB به سیم
| نوع ماده: | PCB به سیم |
|---|---|
| درخواست: | استفاده برای نوار LED SMD 3pin 10mm IP20 CCT |
| عملکرد: | متصل |


