همه محصولات
-
پدرو سوراس دا سیلوایک تحویل در داخل بسته انجام شده است، کیفیت محصول مورد نظر، یک فرد تماس بسیار خوب در مورد محصول مورد نظر، بهترین نیت -
لیوی ببینیدچراغ هاي خيلي قشنگ، به موقع رسيدند، خدمات عالي توسط فروشنده. -
محمد رضوانخیلی حرفه ای!
تماس با شخص :
George Gao
واتساپ :
+8613912313066
کلید واژه ها [ rgb cct led light strips ] همخوانی داشتن 40 محصولات.
2835 DC24V نوار انعطاف پذیر LED 60LEDs / M دمای رنگ را سفارشی کنید
| قدرت: | 7.2 وات بر متر |
|---|---|
| طول عمر: | 50000 ساعت |
| ولتاژ: | DC24V |
12*20mm IP67 نوار نئون سیلیکونی 24V 5M Side Bend LED Neon Flex
| نام محصول: | نوار نیون سیلیکونی |
|---|---|
| اندازه محصول: | 12(W)*20(H)*5000(L)mm |
| قدرت: | 9.6 وات بر متر |
2535 8.33mm کوتاه برش LED نوار نور 9.6W / M DC24V 120LEDs / M نوار LED انعطاف پذیر
| مقدار LED: | 120Leds/M |
|---|---|
| دمای کار: | -20 درجه سانتیگراد تا 50 درجه سانتیگراد |
| واحد برش: | 1 LED / 8.33 میلی متر |
کارایی بالا 130 lm / W COB نوار LED 10w / M 24V نوار LED بدون نقطه
| رتبه Ip: | IP20/IP65/IP67 |
|---|---|
| نام محصول: | نوار LED COB |
| نوع LED: | COB |
تغییر رنگ 24 ولت تراکم بالا 24 ولت RGB + W COB LED Strip نوار LED RGBW
| نام محصول: | نوار LED RGBW COB |
|---|---|
| طول عمر: | 50،000 H |
| قدرت: | 16W/M |
SPI Digital SMD 5050 RGB LED Strip DC24V 14.4W 10mm RGBIC LED Strip Light ها
| ولتاژ: | DC24V |
|---|---|
| قدرت: | 14.4 وات بر متر |
| عرض PCB: | 10 میلی متر |
16*16mm Side Emitting IP67 Waterproof سیلیکون نیون استریپ Light 24V LED Neon Flex
| ولتاژ: | ۲۴ ولت |
|---|---|
| قدرت: | 9.6W(White Light); 9.6W (نور سفید)؛ 19.2W(CCT); 19.2W (CCT)؛ 14.4W(RG |
| رتبه Ip: | IP67 |
30 * 20mm نوار نیون سیلیکون انعطاف پذیر IP67 24V LED نور نیون نور بیرونی
| ولتاژ: | DC24V |
|---|---|
| رتبه Ip: | IP67 |
| اندازه محصول (میلی متر)): | 30(W)*20(H)*5000(L) |
12*12mm بالا تابش IP67 سیلیکون نوار نئون DC24V LED نور نئون
| نام محصول: | نوار نیون سیلیکونی |
|---|---|
| اندازه محصول: | 12 ((W) * 12 ((H) * 5000 ((L) |
| CCT: | 2300K/2700K/3000K/4000K/5000K/6000K |
نوار نئون سیلیکونی 6 میلی متری 24 ولت RA 90 خم شدن جانبی نوار انعطاف پذیر LED نوار نئون
| ولتاژ: | ۲۴ ولت |
|---|---|
| رتبه Ip: | IP67 |
| قدرت: | 9.6 وات (نور سفید)؛ 16.2 وات (CCT)؛ 12.2 وات (RGB) |


