همه محصولات
-
پدرو سوراس دا سیلوایک تحویل در داخل بسته انجام شده است، کیفیت محصول مورد نظر، یک فرد تماس بسیار خوب در مورد محصول مورد نظر، بهترین نیت -
لیوی ببینیدچراغ هاي خيلي قشنگ، به موقع رسيدند، خدمات عالي توسط فروشنده. -
محمد رضوانخیلی حرفه ای!
تماس با شخص :
George Gao
واتساپ :
+8613912313066
کلید واژه ها [ rgb cct led light strips ] همخوانی داشتن 40 محصولات.
نوار ال ای دی RGB 10mm 168LEDs/M 24V 5m 3838 نوار ال ای دی تغییر رنگ
| ولتاژ: | DC24V |
|---|---|
| قدرت: | 17.3 وات بر متر |
| عرض PCB: | 10 میلی متر |
نوارهای LED RGB+CCT COB بدون نقطه 840 چیپس / M RGB + 3000 - 6000K 21W / M
| ولتاژ: | ۲۴ ولت |
|---|---|
| قدرت: | 21 وات بر متر |
| رتبه Ip: | IP20/IP55/IP65/IP67 |
چراغ های انعطاف پذیر LED دیواری RGB IP65 15 ° 35 ° 45 ° 60 ° نور خطی LED
| ولتاژ: | DC24V |
|---|---|
| توان واقعی (w/m): | 18 وات بر متر |
| مقدار LED: | 56Leds/M |
16*16 میلی متری نوار نیون سیلیکونی Ip67 Ip68 12w/M Top Bend 24v نوار نون
| ولتاژ: | ۲۴ ولت |
|---|---|
| قدرت: | 12 وات / متر |
| اندازه محصول (میلی متر)): | 16(W)*16(H)*5000(L) |
20*14mm لوله سیلیکون نیون LED بالا خم 24V IP67 نوار نیون سیلیکون
| ولتاژ: | ۲۴ ولت |
|---|---|
| قدرت: | 9.6w/m(white light) ; 9.6w/m (نور سفید)؛ 16w/m(RGBW); 16w/m (RGBW)؛ 1 |
| رتبه Ip: | IP67 |
نوار LED COB انعطافپذیر RGBCCT DC24V
| Led Qty: | 840 چیپس/M |
|---|---|
| دمای کاری: | -20 درجه سانتیگراد تا 50 درجه سانتیگراد |
| عرض PCB: | 12 میلی متر |
نوار LED درجه حرارت رنگ 10mm DC24V 2700K-6500K COB نوار LED تنظیم پذیر
| دمای رنگ: | 2700K-6500K |
|---|---|
| CRI: | Ra>90 |
| ولتاژ: | DC24V |
20*20 فلکس LED با بالاترین انتشار IP67 DC24V نوار فلکس نیون با لوله سیلیکون
| نام محصول: | نوار نیون سیلیکونی |
|---|---|
| حجم تولید: | 20(W)*20(H)*5000(L)mm |
| قدرت: | 9.6 وات بر متر |
6 * 15mm LED سیلیکون نوار نئون نور انعطاف پذیر شکل خمیده IP65 IP67 انعطاف پذیر
| قدرت: | 9.6 W/M |
|---|---|
| منبع نور: | LED |
| رتبه Ip: | IP67 |
10*10mm 3 Side Edge Lighting LED Neon Light DC24V 5 متر رول IP67
| نام محصول: | نوار نیون سیلیکونی |
|---|---|
| اندازه محصول: | 10 (W) * 10 (H) * 5000 میلی متر |
| زاویه پرتو: | 120 درجه |


