همه محصولات
-
پدرو سوراس دا سیلوایک تحویل در داخل بسته انجام شده است، کیفیت محصول مورد نظر، یک فرد تماس بسیار خوب در مورد محصول مورد نظر، بهترین نیت -
لیوی ببینیدچراغ هاي خيلي قشنگ، به موقع رسيدند، خدمات عالي توسط فروشنده. -
محمد رضوانخیلی حرفه ای!
تماس با شخص :
George Gao
واتساپ :
+8613912313066
کلید واژه ها [ bright led strip lights ] همخوانی داشتن 72 محصولات.
RGB LED Strip 24V LED Background Lighting 240mm RGBW لچک دار LED Panel Strip Light
| ولتاژ: | ۲۴ ولت |
|---|---|
| قدرت: | 80 وات/قطعه |
| رتبه Ip: | IP20 |
چراغ های ساده اسکایلاین LED 6m 12m 20m چراغ های موزه LED نور خطی
| ولتاژ: | 24 ولت |
|---|---|
| قدرت: | 13.5W/M ; 13.5W/M; 10W/M ; 10 وات بر متر؛ 8.7W/M 8.7W/M |
| طول محصول (میلی متر): | 6M / 12M /20M |
12 ولت 24 ولت 6 میلی متر 8 میلی متر 2835 Zig-Zag Flex Strip Lights شکل S لوله انعطاف پذیر لوله LED
| ولتاژ: | ۲۴ ولت |
|---|---|
| قدرت: | 4.8W/M 7.2W/M |
| رتبه Ip: | IP20/IP65 (نانو) |
نوار انعطاف پذیر 5mm عرض 180 LED / M DC24V SMD2216 180 LED / M نوار LED
| لومن/متر: | 650 ~ 715 |
|---|---|
| مقدار LED: | 180Leds/M |
| دمای کار: | -20 درجه سانتیگراد تا 50 درجه سانتیگراد |
نوار LED DC24V رایگان 8mm عرض 528 LEDs / m 10W / m نوار LED COB
| رتبه Ip: | IP20/IP65 |
|---|---|
| عرض PCB: | 8 میلی متر |
| دمای کار: | -20 درجه سانتیگراد تا 50 درجه سانتیگراد |
رشته LED انعطاف پذیر 120leds/M 14.4w/M Dmx کنترل شده
| ولتاژ: | DC24V |
|---|---|
| قدرت: | 14.4 وات بر متر |
| LED Qty/m: | 120Leds/M |
12*20mm IP67 نوار نئون سیلیکونی 24V 5M Side Bend LED Neon Flex
| نام محصول: | نوار نیون سیلیکونی |
|---|---|
| اندازه محصول: | 12(W)*20(H)*5000(L)mm |
| قدرت: | 9.6 وات بر متر |
30°45°60° Beam Angle 3D Wall Washer Strip SMD 3030 for Versatile Mounting Options
| طول محصول: | 1m/2m/3m/4m/5m |
|---|---|
| زاویه پرتو: | 30 ° 45 ° 60 ° 30*45 ° |
| ولتاژ ورودی: | DC 12V/24V |
LED Wall Washer Strip with SMD 3030 40 LEDs/m and Top-notch Color Rendering Index 80
| مقدار LED: | 40 LED/m |
|---|---|
| مواد محصول: | TPU |
| ولتاژ ورودی: | DC 12V/24V |
1m/2m/3m/4m/5m Length LED Wall Washer Strip with IP67/IP68 Rating and 80 Color Rendering Index
| نوع LED: | اس ام دی 3030 |
|---|---|
| ولتاژ ورودی: | DC 12V/24V |
| رتبه Ip: | IP67/IP68 |


