همه محصولات
-
پدرو سوراس دا سیلوایک تحویل در داخل بسته انجام شده است، کیفیت محصول مورد نظر، یک فرد تماس بسیار خوب در مورد محصول مورد نظر، بهترین نیت -
لیوی ببینیدچراغ هاي خيلي قشنگ، به موقع رسيدند، خدمات عالي توسط فروشنده. -
محمد رضوانخیلی حرفه ای!
تماس با شخص :
George Gao
واتساپ :
+8613912313066
کلید واژه ها [ bright led strip lights ] همخوانی داشتن 72 محصولات.
12 ولت 24 ولت 35 ولت سوئیچ منبع برق LED برای چراغ نوار LED IP20 درایور LED داخلی
| نام تولید: | منبع تغذیه LED |
|---|---|
| اندازه (میلی متر): | 99 (L) * 82 ((W) * 30 ((H) |
| ولتاژ ورودی: | 85~264Vac |
Ultra Slim 3mm نوار انعطاف پذیر LED تراکم بالا 238LEDs / M نوار انعطاف پذیر LED
| ولتاژ: | DC24V |
|---|---|
| قدرت: | 7.2 وات بر متر |
| عرض PCB (میلی متر): | 3 میلی متر |
Silicone Material Solar LED Strip IP67 Waterproof Rating 8-10 Hours Working Time and Durable
| Application: | Garden/Park |
|---|---|
| Control Method: | Remote Control |
| Working Time: | 8-10 Hours |
8-10 Hours Working Time Solar LED Strip with Silicone Material and Color Temperature of 2700-6500k
| Application: | Garden/Park |
|---|---|
| Charging Time: | 6-8 Hours |
| Working Time: | 8-10 Hours |
12*12mm بالا تابش IP67 سیلیکون نوار نئون DC24V LED نور نئون
| نام محصول: | نوار نیون سیلیکونی |
|---|---|
| اندازه محصول: | 12 ((W) * 12 ((H) * 5000 ((L) |
| CCT: | 2300K/2700K/3000K/4000K/5000K/6000K |
14 کلید کنترل کننده نوار مینی LED Rf کنترل کننده LED بی سیم برای LED
| ولتاژ ورودی: | DC5-24V |
|---|---|
| حداکثر تعداد پیکسل های کنترلی: | 2048 |
| پشتیبانی از آی سی: | WS2811، WS2812B |
نوار LED دیجیتال RGB DMX512 60LEDs / M 12mm 14.4W / M 5050 نوار LED رنگی رویایی
| ولتاژ: | DC24V |
|---|---|
| توان واقعی (w/m): | 14.4 وات بر متر |
| مقدار LED: | 60 LED/M |
20 میلی متر نما LED دیوار واشر نوار نور در فضای باز IP67 چند زاویه
| ولتاژ: | ۲۴ ولت |
|---|---|
| رتبه Ip: | IP67 |
| توان (W/M): | 24 وات |
چراغ های انعطاف پذیر LED دیواری RGB IP65 15 ° 35 ° 45 ° 60 ° نور خطی LED
| ولتاژ: | DC24V |
|---|---|
| توان واقعی (w/m): | 18 وات بر متر |
| مقدار LED: | 56Leds/M |
12mm 4610lm / M نوار نوار LED با کارایی بالا نوردهی بالا LED 34W / M 256LEDs / M
| ولتاژ: | 24 ولت |
|---|---|
| قدرت: | 34 وات بر متر |
| رتبه بندی IP: | IP20/IP55/IP65/IP67 |


