همه محصولات
-
پدرو سوراس دا سیلوایک تحویل در داخل بسته انجام شده است، کیفیت محصول مورد نظر، یک فرد تماس بسیار خوب در مورد محصول مورد نظر، بهترین نیت -
لیوی ببینیدچراغ هاي خيلي قشنگ، به موقع رسيدند، خدمات عالي توسط فروشنده. -
محمد رضوانخیلی حرفه ای!
تماس با شخص :
George Gao
واتساپ :
+8613912313066
کلید واژه ها [ bright led strip lights ] همخوانی داشتن 72 محصولات.
دو ردیف DC24V 15mm عرض نوار LED انعطاف پذیر روشن سفید نوار انعطاف پذیر LED
| قدرت: | 19.2w/m |
|---|---|
| عرض PCB: | 15 میلی متر |
| ضدآب: | IP20/IP65 |
8mm عرض 120LEDs/m DC24V تنظیم شده دمای رنگ نوار LED
| اندازه محصول: | 5000*8*1.5mm |
|---|---|
| دمای رنگ: | 2700-6000 هزار |
| ولتاژ: | DC24V |
راننده ال ای دی 12 ولت 24 ولت 75 ولت AC به DC ولتاژ ثابت منبع برق ال ای دی برای چراغ نوار LED داخلی
| نام محصول: | منبع تغذیه LED |
|---|---|
| اندازه محصول: | 99(L)*97(W)*30(H) |
| ولتاژ ورودی: | 85~264Vac |
قطعات بی نقطه رنگارنگ Cob Rgb Rgbw استریپ LED قابل آدرس 784Chips / M 24V 12mm
| ولتاژ: | ۲۴ ولت |
|---|---|
| قدرت: | 19.2 وات بر متر |
| رتبه Ip: | IP20/IP55/IP65/IP67 |
2835 Light Source Flexible LED Strip for 24V Voltage Installations
| Lumen: | 2000lm |
|---|---|
| PCB: | 8MM |
| Led Qty: | 160PCS/M |
2000lm Lumen Flexible LED Strip 14W/M Wattage for Customizable and Commercial Applications
| IP Rating: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
|---|---|
| Cuttable: | 6.25mm/unit |
| Lumen: | 2000lm |
نوار LED COB انعطافپذیر RGBCCT DC24V
| Led Qty: | 840 چیپس/M |
|---|---|
| دمای کاری: | -20 درجه سانتیگراد تا 50 درجه سانتیگراد |
| عرض PCB: | 12 میلی متر |
نوار نور سیلیکونی LED 30 میلی متری با CCT 2300K / 2700K / 3000K / 4000K / 6500K
| تضمین: | سه سال |
|---|---|
| ولتاژ: | ۲۴ ولت |
| CCT: | 2300K / 2700K / 3000K / 4000K / 6500K |
5 Meters/10 Meters Length Waterproof Solar Neon LED Strip with Customizable Battery Capacity
| Warranty: | 5 Year |
|---|---|
| Material: | Silicone |
| Charging Time: | 6-8 Hours |
Long-lasting Working Time 8-10 Hours Solar LED Strip with Silicone Material and Lithium-ion Battery Type
| Battery Type: | Lithium-ion |
|---|---|
| Waterproof Rating: | IP67 |
| Battery Capacity: | Customizable |


