همه محصولات
-
پدرو سوراس دا سیلوایک تحویل در داخل بسته انجام شده است، کیفیت محصول مورد نظر، یک فرد تماس بسیار خوب در مورد محصول مورد نظر، بهترین نیت -
لیوی ببینیدچراغ هاي خيلي قشنگ، به موقع رسيدند، خدمات عالي توسط فروشنده. -
محمد رضوانخیلی حرفه ای!
تماس با شخص :
George Gao
واتساپ :
+8613912313066
کلید واژه ها [ bright led strip lights ] همخوانی داشتن 72 محصولات.
10mm 168LEDs/M روشن سفید چراغ های نوار LED RA 90 2835 DC24V LED نوار انعطاف پذیر
| ولتاژ: | DV24V |
|---|---|
| قدرت: | 17.3 وات بر متر |
| عرض PCB (میلی متر): | 10 میلی متر |
2835 DC24V نوار انعطاف پذیر LED 60LEDs / M دمای رنگ را سفارشی کنید
| قدرت: | 7.2 وات بر متر |
|---|---|
| طول عمر: | 50000 ساعت |
| ولتاژ: | DC24V |
24 ولت DC دیجیتال RGB COB LED Strip SPI کنترل 12mm عرض 630LEDs / M Dot Free
| نام محصول: | نوار LED COB |
|---|---|
| اندازه محصول: | 12 میلی متر W. 1.6 میلی متر H. 5,000 میلی متر L. |
| رنگ: | رنگ RGB |
20 حالت کنترل کننده نوار LED پشتیبانی شده با مدل باتری CR2025
| تولید: | 72W/CH |
|---|---|
| حالت کنترل: | کنترل از راه دور |
| ولتاژ تغذیه: | DC12V-24V |
10mm 24V RGB COB LED Strip Dot Free لامپ های نوار لامپ های لامپ لامپ های لامپ لامپ های لامپ لامپ لامپ های لامپ لامپ لامپ لامپ های لامپ لامپ لامپ لامپ های لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ ل
| اندازه محصول: | W 10mm H 1.6mm L 5,000mm |
|---|---|
| قدرت: | 15W/M |
| دمای رنگ: | رنگ RGB |
8mm عرض یخ آبی COB نوار LED DC24V Dot Free 10W / m نوار LED بدون نقطه
| نام محصول: | نوار LED COB |
|---|---|
| عرض PCB: | 8 میلی متر |
| قدرت: | 10W/M |
صفحه روشنایی انعطاف پذیر LED 2700K-6500K CCT LED Strip 24v Backlight Lighting
| نام محصول: | نوار ال ای دی قابل تنظیم دمای رنگ |
|---|---|
| مقدار LED: | ۴۰۰ لایت LED/PCS |
| قدرت: | 50 وات/قطعه |
160lm / W 8mm 128LEDs / M نوار LED با کارایی بالا 2835 CRI> 90 DC24V نوار LED
| اندازه محصول: | 5000*8*1.5mm |
|---|---|
| ولتاژ: | DC24V |
| LM/W: | 146~160lm/w |
نوار LED SPI COB 13w / M نوار LED دیجیتال RGBIC با عرض PCB 12mm
| نام محصول: | نوار LED COB |
|---|---|
| عرض PCB: | 12 میلی متر |
| رتبه Ip: | IP20/IP65 |
14W/M Flexible LED Strip Custom Service and IP Rating of IP20/IP65/IP67/IP68 for Your Customer Requirements
| PCB: | 8MM |
|---|---|
| Light Source: | LED/2835 |
| Voltage: | 24V |


