همه محصولات
-
پدرو سوراس دا سیلوایک تحویل در داخل بسته انجام شده است، کیفیت محصول مورد نظر، یک فرد تماس بسیار خوب در مورد محصول مورد نظر، بهترین نیت -
لیوی ببینیدچراغ هاي خيلي قشنگ، به موقع رسيدند، خدمات عالي توسط فروشنده. -
محمد رضوانخیلی حرفه ای!
تماس با شخص :
George Gao
واتساپ :
+8613912313066
کلید واژه ها [ bright led strip lights ] همخوانی داشتن 72 محصولات.
220lm / W 180leds DC24V سری کارایی بالا لامپ نوار لچکدار LED
| کم نور: | آره |
|---|---|
| طول قابل برش: | 9 LED / 50 میلی متر |
| طول عمر: | 50000 ساعت |
8mm 140LM / W کارایی بالا انعطاف پذیر چراغ نوین نوار LED 4.8w 64LED
| ولتاژ: | DC24V |
|---|---|
| قدرت: | 4.8 وات بر متر |
| عرض PCB: | 8 میلی متر |
6W / M 160LM / W 24v نوار نوار LED با مصرف انرژی بالا CRI> 90 80LED / M LED
| زاویه پرتو: | 120 درجه |
|---|---|
| تضمین: | 5 سال |
| طول عمر: | 50000 ساعت |
10mm CCT COB LED Strip Light 640Chips/M لامپ LED قابل تنظیم سفید قابل تنظیم
| ولتاژ: | DC24V |
|---|---|
| قدرت: | 12 وات / متر |
| عرض PCB (میلی متر): | 8 میلی متر |
DC24V COB LED Strip Light COB LED Strip Lights 8mm عرض رنگ زرد رنگ LED Strip
| اندازه محصول: | W 8mm H 1.6mm L 5,000mm |
|---|---|
| رنگ: | نارنجی |
| مقدار LED: | 480 تراشه/متر |
15M RGB LED Strip 48V RGBW LED Strip Lights چراغ های تغییر رنگ نوار
| ولتاژ: | DC48V |
|---|---|
| توان واقعی (w/m): | 19.2 وات بر متر |
| عرض PCB: | 12 میلی متر |
12mm RGB LED Strip SMD 5050 RGB CCT قابل تنظیم LED Strip Light Multi Color
| ولتاژ: | ۲۴ ولت |
|---|---|
| قدرت: | 19.2 وات بر متر |
| رتبه Ip: | IP20/IP55/IP65/IP67 |
SPI Digital SMD 5050 RGB LED Strip DC24V 14.4W 10mm RGBIC LED Strip Light ها
| ولتاژ: | DC24V |
|---|---|
| قدرت: | 14.4 وات بر متر |
| عرض PCB: | 10 میلی متر |
نوار LED انعطاف پذیر با دمای رنگ قابل تنظیم 24 ولت 50 وات پانل بزرگ انعطاف پذیر LED
| ولتاژ: | ۲۴ ولت |
|---|---|
| قدرت: | 50 وات بر متر |
| رتبه Ip: | IP20 |
34W / M استریپ LED فوق العاده درخشان 12mm استریپ LED 24V 140LM / W 256LEDs / M
| ولتاژ: | DC24V |
|---|---|
| قدرت: | 34 وات بر متر |
| LED Qty/m: | 256Leds/M |


